SSS

En Sık Sorulan Sorular Ve Yanıtlar

Temel Bilgiler

Fbahunter Online arbitraj yazılımıdır. Fbahunter, binlerce ürün arasından saniyeler içinde analiz yapmanıza olanak sağlıyor; rekabetçi fiyatlarla en iyi ürünleri bulmanızı kolaylaştırıyor ve satış potansiyelini artırmanıza yardımcı oluyor. Size rekabet avantajı sağlamak için sürekli güncellenen verilerimizle kesintisiz bir analiz deneyimi sunuyoruz.

Dilediğiniz amazon pazar yerinde ürün araştırması yapmanızı sağlıyor; belirlediğiniz kategori, arama sonuç sayfası veya eklediğiniz asin listesindeki ürünlerin, tedarik edeceğiniz amazon pazaryeri ve satış yapacağınız amazon pazaryerindeki tüm bilgilerine saniyeler içerisinde ulaşıyoruz.

Girdiğiniz parametrelere göre FBA depolama, etiketleme, vergiler, tedarik maliyetleri, ROI hesaplama vb. hesaplamaları yaparak size sunuyoruz.

Hızlı koli oluşturma seçenekleri ile listelemeye karar verdiğiniz ürünlerin gerçek ara depo maaliyetlerini hızlıca hesaplayabilirsiniz.

Böylece, Amazon’da arbitraj yaparken zaman ve emek tasarrufu yapabilirsiniz.

Fbahunter'ı, Amazonun olduğu tüm pazar yerlerinde kullanabilirsiniz.

Bu yazılım herhangi bir lisans gerektirmez. Bir paket satın aldığınızda, paket özelliğinde belirtilen mağaza sayısı kadar mağazayı entegre edebilirsiniz.

Satın aldığınız paketleri kullanmaya başlamadığınız zamanlarda, bu paketleri dondurabileceksiniz. Bu özellik sayesinde, kullanıma başlamadığınız süreler için paketlerinizin otomatik olarak yenilenmesi veya ödemelerinizi yapmanız gerekmemekte.

Dondurma işlemi, paketinizin 90 günlük bir süre için dondurulmasını sağlayacak. Bu süre zarfında, kullanmadığınız aylar için paketinizin yenilenmesi veya ödeme yapmanız gerekmeyecek. Kullanıma tekrar başlamak istediğinizde ise, paketinizi tekrar etkinleştirerek kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Uygulamamız hakkında her zaman bizden destek alabilirsiniz. Başlangıç veya standart paket kullanıcısıysanız, uygulama içindeki destek bölümünden yeni bir destek talebi oluşturabilirsiniz. Profesyonel paket kullanıcısıysanız, canlı yardım yoluyla 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Ödemeler

Platformumuzda her bir "token", bir ürünün taranması için kullanılmaktadır. İlk kez kullanıcılara özel sunulan "Hoş Geldiniz" paketimiz haricindeki diğer tüm paketlerde, başlangıçta 10.000 adet token bulunmaktadır. "Hoş Geldiniz" paketinde ise 250 token mevcuttur.

Herhangi bir paketteki tokenlar tükenirse, kullanıcılarımıza ek token alma olanağı sunuyoruz. Ancak, bu ek token alma işlemi sadece "Hoş Geldiniz" paketi dışındaki paket kullanımları için geçerlidir. Ek token satın almak isteyen kullanıcılar, "Hoş Geldiniz" paketi haricindeki paketlerde, tokenlarının tükendiği noktada 5.000 ve katları şeklinde ek token satın alabilirler.

Ek token alım işlemleri, kullanıcılarımıza tarama süreçlerini kesintisiz bir şekilde sürdürme imkanı sağlamaktadır. Token alımları, platformun genel verimliliğini artırmak ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına sunulmuş bir avantajdır.

İstediğiniz zaman kullandığınız paketi değiştirebilirsiniz. Farklı bir pakete geçiş işlemine Hesap Ayarları → Abonelik → Aboneliği Değiştir kısmından ulaşabilirsiniz. Alt bir pakete geçiş talebinde bulunduğunuzda, seçtiğiniz yeni paket, eski paket süresiniz veya kullanım hakkınız sona erdiğinde tanımlanır.

Paket kullanımını istediğiniz zaman iletişim sayfamızdan bize ulaşarak sonlandırabilirsiniz. Kullandığınız gün miktarı hesaplanır, kalan miktar hesabınıza 3 gün içinde iade edilir.